Wycieczka do radia HIT i zakladu poligraficznego Marfix

Prelekcja pracowników BZ WBK

Wycieczka do BZ WBK

Konkurs Jestem szefową

Mamy finalistkę III etapu Olimpiady

Lekcja przedsiębiorczości we Włocławskim Inkubatorze

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

II Ogólnopolski Tydzień Karier

Ogólnopolski Konkurs "Jestem szefową"

VII Ogólnopolski Dzień Przedsiębiorczości -

Młodzież Zespołu Szkół Samochodowych uczestniczy w VII Ogólnopolskim Dniu Przedsiębiorczości. 10 marca 2010 r. około 200 uczniów odwiedzi 33 firmy z Włocławka i okolic, weryfikując swoje wyobrażenia o wybranym zawodzie. Przedsięwzięcie skierowane jest do szkół ponadgimnazjalnych i organizowane przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Program objęty jest honorowym patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, Pana Lecha Kaczyńskiego.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości - podsumowanie

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Konkurs "Być przedsiębiorczym na co dzień"

II Szkolna Konferencja Niepełnosprawni w pracy

Wiedza i umiejętności szansą na rynku pracy

I Szkolna Konferencja Niepełnosprawni w pracy

Celem spotkania jest ułatwienie wejścia na rynek pracy niepełnosprawnym uczniom naszej szkoły poprzez przedstawienie ofert włocławskich zakładów pracy chronionej oraz Urzędu Pracy i Urzędu Miasta.

2008 Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

2007 IV Dzień Przedsiębiorczości

Dzień Przedsiębiorczości jest programem skierowanym do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Sprzyja podejmowaniu przez młodych ludzi decyzji dotyczących dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej. Poprzez kilkugodzinne praktyki w wybranych zakładach uczniowie maja możliwość poznania specyfiki różnych zawodów, co znacznie ułatwi im wejście na rynek pracy. Więcej informacji na temat Dnia Przedsiębiorczości można znaleźć na stronie Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości www.junior.org.pl

2006-03-10 Dzień Przedsiębiorczości

2005-03-10 Dzień Przedsiębiorczości

Gala I Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorczości

Ogólnopolski Dzień Przedsiębiorczości organizowany jest przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości . Jest dobrym przygotowaniem młodzieży do wejścia na rynek pracy. Włączenie się w Dzień Przedsiębiorczości daje uczniom szansę:poznania specyfiki wybranego przez nich zawodu, doświadczenia związku pomiędzy wykształceniem a karierą zawodową, zapoznania się z organizacja i zarządzaniem firmą.

II Edycja Konkunsu Wiedzy o Gospodarce Rynkowej

Celem konkursu jest poszerzenie i utrwalenie wiedzy oraz zainteresowań uczniów szkoł ponadgimnazjalnych tematyką gospodarki rynkowej.

VII Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości

Organizator - Konsultant Brytyjski w Łodzi; Współorganizator - Instytut Nowych Technologii; I ETAP - 4 grudnia 2006r. - etap szkolny, godzina 1100 - sala 22D


administrator: Wioletta Babińska, materiały: Jadwiga Waleczko

Design downloaded from Free Templates - your source for free web templates