Wycieczka do Krakowa i Zakopanego
2008-05-22


W dniach od 22 do 25 kwietnia 2008 r. uczniowie klas Technikum Samochodowego wraz z opiekunami Katarzyną Dąbrowską, Mariolą Dorsz i Moniką Lamką - Czerwińską brali udział w wycieczce do Krakowa i Zakopanego.

W Krakowie zwiedzaliśmy Wawel. Obejrzeliśmy wystawę oręża polskiego, skarbiec, komnaty królewskie oraz Katedrę. Odwiedziliśmy też Smoka, który na pożegnanie Krakowa ochoczo zionął ogniem.

Tatry powitały nas zmienną, choć słoneczną pogodą. Wędrowaliśmy po Dolinie Kościeliskiej, zwiedzaliśmy Zakopane, spędzaliśmy wspaniale chwile przy ognisku. Jednak prawdziwy sprawdzian umiejętności czekał nas podczas wyprawy na Sarnie Skały. Hm.. góry zaskoczyły nas nie wysokością lecz.zastraszającą ilością śniegu, spotykaną co prawda o tej porze roku, ale nie w takich ilościach. Tak więc mogliśmy rzucać się śnieżkami, a co niektórzy zafundowali sobie sporo siniaków upadając na kamienie. Było dużo dobrej zabawy, śmiesznych sytuacji i wspaniałych niezapomnianych wrażeń. Kto nie pojechał niech żałuje. Za rok planujemy kolejną wyprawę, póki co zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tegorocznej....

SimpleViewer requires Macromedia Flash. Get Macromedia Flash >> . If you have Flash installed, click to view gallery

POWRÓT