Sukces młodych literatów w Międzynarodowym Konkursie Literackim
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

Sukces młodych literatów w Międzynarodowym Konkursie Literackim im. Marii Danilewicz - Zielińskiej "Słowo i tożsamość"

Miło jest nam poinformować, iż uczniowie naszej szkoły odnieśli wielki sukces w IV Edycji Międzynarodowego Konkursu Literackiego im. Marii Danilewicz - Zielińskiej "Słowo i tożsamość".

Wielkie gratulacje należą się Maciejowi Pieszchalskiemu z klasy 1 TSb za zdobycie III miejsca oraz Szymonowi Jastrzębskiemu z klasy 4TSd i Rafałowi Majewskiemu z klasy 4 TSd za otrzymanie wyróżnień.

Na konkurs, jak poinformowali organizatorzy, wpłynęła rekordowa liczba 75 prac zarówno z Polski, jak i Europy, a ich poziom był bardzo wyrównany. Jesteśmy dumni z sukcesów naszych uczniów oraz wdzięczni nauczycielom - opiekunkom uczniów paniom Agnieszce Pawłowskiej i Agnieszce Kuchcie za krzewienie pasji do słowa pisanego.

Uroczysta gala wręczenia nagród i pamiątkowych dyplomów odbyła się we wtorek 26 kwietnia 2016 roku w Centrum Kultury Browar "B" we Włocławku. Młodym literatom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.Autorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.