Imieniny Patrona ZSS
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

Apel
Konkurs historyczny
Konkurs motoryzacyjny
Turniej Piłki Siatkowej

W dniu 28 października 2015 roku obchodziliśmy w Samochodówce Imieniny Patrona - Tadeusza Kościuszki. Społeczność szkoły wzięła udział w okolicznościowym apelu, podczas którego przypomniano sylwetkę Wielkiego Polaka. Nie zabrakło także występu artystycznego, który przygotowała Orkiestra Dęta i Zespół Taneczny.

W tym samym dniu, tradycyjnie już odbył się Konkurs Wiedzy o Patronie ( w zmaganiach konkursowych brały udział drużyny klas pierwszych - najlepszą okazała się reprezentacja klasy 1 LOA w składzie: Martyna Nowacka i Paulina Michalak).

Swoją wiedzą na temat motoryzacji w Dniu Patrona mogli pochwalić się uczniowie klas IV Technikum Samochodowego, którzy rywalizowali w Konkursie Motoryzacyjnym.

Zwieńczeniem święta był Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Patrona Zespołu Szkół Samochodowych, który w tym roku po raz pierwszy odbywał się w ramach Ligi Szkół Zawodowych.filmowanie: Robert Feter

Foto: Michał Świerski klasa 3 TiA

Foto: Wiktoria Paluszkiewicz klasa 2 TiA

Foto: Julian Klimaszewski klasa 2 TiAAutorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.