Dzień Talentów w ZSS
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

W dniu 20 marca 2015 roku obchodziliśmy w Zespole Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku Dzień Talentów. Organizatorką tegorocznych obchodów była Pani Elżbieta Borowska.

W tym roku szkolnym swoje talenty prezentowała młodzież uzdolniona artystycznie. Przygotowano specjalny program muzyczno-taneczno-kabaretowy.

Wśród podziwianych przez publiczność tańców i układów, wykonywanych przez nasze tancerki i tancerzy, znalazły się między innymi: polonez, samba, tango, układ merci merci (specjalny układ wykonywany przy akompaniamencie orkiestry dętej).

Niewątpliwą atrakcją Dnia Talentów były skecze słowne i pokazy taneczne przygotowane przez uczniów klas: IV TsB i IV TsE. Tegoroczni maturzyści z wielkim taktem, ale i ogromną dawką dobrego humoru przygotowali program kabaretowy, podczas którego parodiowali siebie oraz ulubionych nauczycieli.
GALERIA ZDJĘĆ

FOTO: Michał ŚwierskiAutorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.