Turniej sportowy z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

W dniu 2 grudnia 2014 roku z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych w Zespole Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki zorganizowano turniej sportowy.

W Turnieju wzięły udział następujące drużyny: Zespół Szkół Integracyjnych, Zespół Szkół nr 3, Stowarzyszenie Sportowe Niepełnosprawnych "Eurointegracja" Włocławek, Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Polskim Związku Niewidomych i Zespół Szkół Samochodowych.

Uczestnicy zmagali się z wieloma ciekawymi dyscyplinami.

W rywalizacji chłopców pierwsze miejsce zajął Mateusz Ręklewski z Zespołu Szkół Samochodowych, drugie Julian Klimaszewski, również z Samochodówki, a trzecie Łukasz Kulpa z "Eurointgracji". W kategorii dziewcząt najlepsza okazała się Paulina Radzimska z Zespołu Szkół nr 3, na drugim miejscu znalazła się Aleksandra Wawrzyniak z tej samej szkoły, a na trzecim reprezentantka Zespołu Szkół Samochodowych Sandra Fryzowska.

W kategorii zawodników na wózkach wyróżniono Patryka Kalinowskiego z Zespołu Szkół nr 3 i Dominika Kowalskiego z Zespołu Szkół Samochodowych.

W trakcie Turnieju odbyły się także V Mistrzostwa Miasta w Strzelectwie Sportowym Osób Niepełnosprawnych.

Najlepszą okazała się drużyna Zespołu Szkół Samochodowych, drugim miejscu znalazła się reprezentacja Zespołu Szkół nr 1, a na trzecim "Eurointegracja".

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy.

foto: Michał ŚwierskiAutorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.