SPORTOWY OKRĄGŁY STÓŁ
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBEW dniu 27 listopada odbył się w naszej szkole po raz pierwszy Sportowy Okrągły Stół. Była to ogólnoszkolna debata na temat udoskonalenia zajęć sportowych i rekreacyjnych zorganizowana przez zespół nauczycieli wychowania fizycznego. Spotkanie odbyło się na sali gimnastycznej, przedstawiciele klas siedzieli na ławeczkach i materacach ułożonych w formie podkowy.

W debacie uczestniczyli:

  • wicedyrektor Pani Barbara Jastrzębska
  • nauczyciele wychowania fizycznego: Beata Matusiak, Elżbieta Mikołajewska, Elżbieta Borowska, Maciej Borowski, Jerzy Mikołajewski, Jacek Iwaniszczuk

Debatę prowadziła Urszula Gruszecka Hosa - nauczyciel wychowania fizycznego, która na wstępie przedstawiła główne założenia i cele programu "WF z klasą", oraz organizatora programu: Centrum Edukacji Obywatelskiej pod honorowym patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej i patronów medialnych - Gazetę Wyborczą i portal internetowy SPORT.PL. Prowadząca debatę poinformowała również uczniów o powstaniu bloga, który już od kilku tygodni jest dostępny dla młodzieży naszej szkoły i na którym będą zamieszczane wszystkie informacje dotyczące działań prowadzonych w naszej szkole w ramach programu "WF z klasą".

Tam znajduje się również relacja podsumowująca z obrad Okrągłego Stołu.

Zapraszamy do odwiedzenia bloga >>

Autorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.