Dzień Talentów
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

W dniu 21 marca 2014 roku w Zespole Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki odbył się Dzień Talentów. Jest to coroczna impreza, podczas której uczniowie i absolwenci włocławskiej Samochodówki prezentują swoje zdolności. Święto ma już kilkuletnią tradycję i łączy się nierozerwalnie z tytułem "Szkoły Odkrywców Talentów", jaki Samochodówka otrzymała w 2011 roku.

W tym roku swoimi talentami pochwalili się uczniowie uzdolnieni literacko i artystycznie. O swoich pasjach opowiadali: Piotr Wojciechowski, Patryk Andryańczyk, Alan Balcerak i Adrian Jaworski. O malarstwie Cezarego Gulatowskiego, absolwenta Samochodówki, opowiedziała jego mama Anna Gulatowska.

Zwieńczeniem Dnia Talentów było rozstrzygnięcie, organizowanego przez Zespół Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki, Międzyszkolnego Konkursu Literackiego "Malarstwo jest milczącą poezją, poezja jest mówiącym malarstwem".Autorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.