Konkurs Wiedzy o Patronie
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

Konkurs Wiedzy o Patronie to w Zespole Szkół Samochodowych wieloletnia tradycja. W tegorocznym konkursie rywalizowały dwuosobowe drużyny reprezentujące klasy pierwsze Technikum Samochodowego i Technikum Informatycznego. Uczestnicy zmagali się z pytaniami dotyczącymi życia osobistego oraz działalności politycznej i wojskowej Tadeusza Kościuszki. Konkurs mający na celu wyłonienie najlepszej drużyny obserwowali uczniowie klas pierwszych.

Po przeprowadzeniu czterech konkurencji najlepszą drużyną okazała się drużyna  klasy I TSA (Patrycja Nowacka i Tomasz Rakowski)  drugie miejsce zajęli uczniowie klasy 1TSD (Piotr Głowacki i Michał Kosior), a  trzecie miejsce przypadło uczniom klasy 1TSB (Oskar Skórzyński i Arturowi Nierychlewski).

Jury w składzie: mgr Dariusz Borowski i mgr Anita Kaniewska - Kwiatkowska składa gratulacje zwycięzcom i dziękuje pozostałym uczestnikom konkursu.Autorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.