Sprawni jak żołnierze
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

Zespół Szkół Samochodowych we Włocławku zdobył I miejsce w Eliminacjach Wojewódzkich XLVIII Zawodów Strzeleckich "O Srebrne Muszkiety 2009" w punktacji zespołowej chłopców oraz II miejsce w punktacji zespołowej dziewcząt. W klasyfikacji indywidualnej najlepsi byli także nasi uczniowie: Mateusz Machnowski i Agnieszka Szczepańska.  Tegoroczne Eliminacje Wojewódzkie   odbywały się w Bydgoszczy w dniach 13 - 14 maja 2009r.  Szkoła nasza będzie reprezentować województwo kujawsko-pomorskie w finale ogólnopolskim  w  Zielonej Górze.
To  nie pierwszy sukces szkolnych drużyn w tym konkursie. W ubiegłym roku Samochodówka  wywalczyła I miejsce w Finale Centralnym Zawodów Strzeleckich "O Srebrne Muszkiety 2008".   
Drużyny strzeleckie odniosły  także sukces w  tegorocznych Eliminacjach Wojewódzkich XXXII  Zawodów Sportowo - Obronnych "Sprawni jak Żołnierze" zajmując  I miejsce w kategorii dziewcząt i III miejsce w kategorii chłopców. Przypomnijmy, że w tych zawodach  nasza młodzież czterokrotnie wygrywała już  eliminacje centralne.
Bohaterowie szkolnych sukcesów to drużyny sportowe dziewcząt i chłopców w składzie: Agnieszka Szczepańska, Karolina Słomska, Daria OrzelskaMateusz Machnowski, Łukasz Łukaszewski, Kamil Dembczyński, Patryk Łukaszewski, Mirosław Matuszewski, Maciej Rychter.
Tak wspaniałe wyniki młodzież  uzyskuje  dzięki zaangażowaniu i dobremu przygotowaniu, które zapewniają opiekunowie szkolnych drużyn:  Józef  Krysztoforski i Jerzy  Mikołajewski.Autorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.