XIV koncert kolęd z cyklu:
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

7 stycznia 2020 r. w Centrum Kultury "Browar B" we Włocławku - pod patronatem J. E. Bp. Wiesława Alojzego Meringa - odbył się XIV już Koncert z cyklu 'Tryumfy Króla Niebieskiego" w wykonaniu: nauczycieli, absolwentów, uczniów, rodziców i gości Zespołu Szkół Samochodowych.W tym roku gościnnie wystąpili politycy - Samorządowcy oraz ksiądz Sławomir, wzbogacając artystycznie brzmienie naszego zespołu. To coroczne przedsięwzięcie skupia wokół siebie wielu sympatyków Samochodówki i jest doskonałą okazją do wspólnego kolędowania, o czym świadczy wypełniona po brzegi sala koncertowa.Organizatorzy koncertu składają serdeczne podziękowania wszystkim gościom, w szczególności p. Lidii Piechockiej - Witczak oraz restauracji Food Gallery za opiekę nad naszymi artystami. Dziękujemy i już teraz zapraszamy na kolejny - XV z kolei koncert.

Organizatorzy: Grzegorz Augustynowicz, Andrzej Marciniak, Arkadiusz Augustynowicz, Marcin Woźniak, Anna Augustynowicz.Autorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.