Międzynarodowy Dzień Kropki
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

W dniach 16 - 20 września 2019 r. uczniowie ZSS we Włocławku wzięli udział w "Międzynarodowym Dniu Kropki" - święcie kreatywności, odwagi i zabawy, które zostało zainspirowane opowiadaniem Petera H. Reynoldsa "Kropka".

Udział w tym globalnym wydarzeniu był doskonałą okazją do odkrywania uczniowskich talentów oraz do rozbudzenia ich kreatywności. W obchody włączyła się cała społeczność szkolna. Kropki królowały na ubraniach nauczycieli oraz uczniów. W bibliotece można było poznać historię powstania "Dnia Kropki" oraz wziąć udział w atrakcyjnych konkursach i zabawach związanych z kropką, wymagających znajomości elementów matematyki, geografii, rysunku, czy też użycia alfabetu Braile'a i telefonu komórkowego.

Najlepsi w konkursach okazali się: Natalia Wieczorkowska i Agata Schachtschneider z 3LoA (konkurs: "Kropeczek bez liku mamy w tej butelce i słoiku"); Natalia Wieczorkowska - 3LoA i Kinga Podzińska - 1LoC (konkurs: "Kombinogram"); Natalia Wieczorkowska - 3LoA i Oliwier Greśkiewicz - 1Dz (konkurs: "Świat w kropki").

30.09.2019 r. w bibliotece szkolnej odbyło się podsumowanie "Międzynarodowego Dnia Kropki", podczas którego wręczono uczniom nagrody i dyplomy za udział w poszczególnych konkursach.

Organizatorzy: O. Ubecka, W. Klepacz, A. KurzępaAutorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.