Biblijno - Matematyczne Łamigłówki
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

Rok 2019 został ogłoszony Jubileuszowym Rokiem Matematyki. Młodzież Zespołu Szkół Samochodowych uczciła to wydarzenie "Biblijno - Matematycznymi Łamigłówkami".

Organizowane po raz pierwszy warsztaty łączyły wiedzę humanistyczną z umiejętnościami matematyczno - informatycznymi. Hasłem przewodnim były "Liczby w Biblii".

Jako pierwsze w potyczkach zmierzyły się klasy 3 TSB i 1 TIB. Metodą przestawieniową zaszyfrowane zostały znane przysłowia i cytaty, a sigla ukrywały fragmenty różnych ksiąg.

Przypisywanie liczb do wydarzeń i faktów, szeregowanie według określonej kolejności - to tylko niektóre z zadań rozwiązywanych metodą interaktywną. Nie zabrakło krzyżówek i łamigłówek na dopasowywanie i łączenie.

Dyplomy za udział w warsztatach wręczyła p. dyr. Katarzyna Dąbrowska.

Organizatorzy przedsięwzięcia: p. Kasandra Witkowska, p. Katarzyna Rzepecka ? Paluch, p. Aneta Pasek i p. Konrad AdamczewskiAutorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.