Międzynarodowy Dzień Kropki
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

W dniu 17.09.2018 r. uczniowie ZSS we Włocławku po raz pierwszy wzięli udział w "Międzynarodowym Dniu Kropki" - święcie kreatywności, odwagi i zabawy.

Historia "Dnia Kropki" sięga roku 2009, kiedy to nauczyciel muzyki z Iowa Terry Shay zaproponował zaprzyjaźnionym szkołom i nauczycielom by przeczytać książkę "The Dot", wspólnie bawić się i tworzyć na początku roku szkolnego? 15 września. Dziś święto obchodzone jest już w 108 krajach i jego inicjatywa ma na celu pobudzać kreatywność oraz pomysłowość uczniów, a także zachęcać ich do tworzenia.

Udział naszej szkoły w tym globalnym wydarzeniu był doskonałą okazją do odkrywania uczniowskich talentów oraz do rozbudzenia ich kreatywności. W obchody tego święta włączyła się cała społeczność szkolna. Kropki królowały na ubraniach nauczycieli oraz uczniów, a także na szkolnym korytarzu. W bibliotece szkolnej można było poznać historię powstania "Dniu Kropki" oraz wziąć udział w atrakcyjnych zadań związanych z kropką.

Organizatorzy: W. Klepacz, O. UbeckaAutorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.