Międzyszkolny Turniej Gry
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

W dniu 27 listopada 2017 roku odbył się w naszej szkole II Międzyszkolny Turniej Gry "SCRABBLE" w Języku Angielskim.

W turnieju wzięli udział uczniowie z czterech włocławskich szkół: III Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej, IV Liceum Ogólnokształcącego z Zespołu Szkół nr 4 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Zespołu Szkół Budowlanych oraz uczniowie z Zespołu Szkół Samochodowych.

Celem turnieju było sprawdzenie wiedzy uczniów szkól ponadgimnazjalnych z zakresu leksyki i zasad słowotwórstwa z języka angielskiego oraz zachęcenie młodzieży do poszerzania wiadomości z wyżej wymienionej dziedziny. Turniej miał również na celu doskonalenie umiejętności logicznego myślenia i współpracy w grupie.

Po emocjonujących rozgrywkach wyniki są następujące :

I miejsce : Natalia Bernad i Monika Węgorowska ( IV LO)
II miejsce : Kacper Siemiątkowski i Grzegorz Paliwoda (ZSS)
III miejsce : Jakub Król i Jakub Chilczuk (III LO)

Nagrody książkowe ufundowała Rada Rodziców Zespołu Szkół Samochodowych. Główną nagrodą był trzymiesięczny kurs języka angielskiego ufundowany przez Centrum Języków Obcych Oxford School we Włocławku.

Serdecznie dziękujemy sponsorom za ufundowanie atrakcyjnych nagród . Zachęcamy włocławskie szkoły ponadgimnazjalne do wzięcia udziału w kolejnej edycji turnieju, która odbędzie się w przyszłym roku.

Organizatorami konkursu byli nauczyciele języka angielskiego: Karolina Wilmańska i Paweł Kubacki.

FOTO: Julian KlimaszewskiAutorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.