WOŚP w ZSS
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

W dniu 10 stycznia 2017 roku w Samochodówce po raz kolejny zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Przedsięwzięcie jak zawsze cieszyło się wielką popularnością wśród uczniów i nauczycieli.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy kwestuje na rzecz ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Podczas szkolnego Finału zebraliśmy kwotę 1964 złote.

Można było licytować: Puchach Dyrektora Zespołu Szkół Samochodowych, sesję zdjęciową Patrycji Durmowicz ? absolwentki naszej szkoły, zaproszenia obiadowe do Garage Hotel i Kurczakowej Chaty, karnety do Fit Expert Gym i wiele, wiele innych ciekawych przedmiotów.

Najcenniejsze trofeum - Puchar Dyrektora wylicytowała klasa IV TIA.

Gościem specjalnym Finału była grupa akrobatyczna "Acro Top", która dała oszałamiający popis swych umiejętności, który można zobaczyć na zdjęciach i filmach w naszej galerii.

Organizatorami Finału Szkolnego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy byli: Arkadiusz Augustynowicz, Elżbieta Mikołajewska, Wioletta Klepacz, Karolina Wilmańska, Małgorzata Mechuła i Magdalena Cześnin.

Foto: Natalia JeleńAutorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.