Maraton Pisania Listów.
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

Maraton Pisania Listów jest międzynarodowym wydarzeniem, którego idea narodziła się w Polsce w 2001 roku, w warszawskiej grupie lokalnej. Maraton Pisania Listów odbywa się co roku w weekend w okolicach Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka (10 grudnia).

Dzięki Maratonowi dochodzi do upowszechniania wiedzy na temat wolności i praw człowieka. Akcja opiera się na założeniu, że poszanowanie praw człowieka jest wspólną sprawą całego społeczeństwa.

W tym roku pisaliśmy w 11 ważnych sprawach. Opis każdej z nich znajdziemy na stronach Amnesty International: amnesty.org.pl

Maraton Pisania Listów w naszej szkole trwał od 5 do 9 grudnia br., a finał z udziałem zaproszonych gości ze szkół gimnazjalnych miał miejsce w piątek 9 grudnia.

Napisaliśmy 1148 listów! Wynik imponujący!

Dziękujemy za aktywny udział i do zobaczenia za rok!

Organizatorem Maratonu Pisania Listów w naszej szkole jest Szkolny Klub Europejsko - Obywatelski pod opieką pani Bożeny Piętowskiej

Autorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.