WYDARZENIA W ZSS
od 2003-09-01 do 2004-08-31

Aktualności

Ilość wpisów od 2003-09-01 do 2004-08-31 wynosi: 19

2004-06-25 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2003/2004

Wszyscy cieszymy się ogromnie, że nadeszło lato a wraz z nim upragnione wakacje. Odpoczynek po całym pracowitym roku należy się wszystkim. Dlatego też cieszmy się wolnością, beztroską, nie myślmy o jutrze, chwytajmy każdą chwilę..

zobacz więcej >>

2004-06-19 I ZJAZD ABSOLOWENTÓW ZSS

Zespół Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku obchodzi w 2004 roku jubileusz 30 - lecia istnienia. Z okazji 30-lecia istnienia szkoły Dyrekcja zorganizowała pierwszy zjazd absolwentów. Dzień uroczyście rozpoczął się w Teatrze Impresaryjnym od przemówienia zaproszonych gości: Prezydenta Miasta, przedstawiciela Kuratorium Oświaty oraz Dyrektora ZSS i wręczenia przez niego nagród najbardziej zasłużonym nauczycielom szkoły. Następnie obejrzeliśmy występ uczennic ze szkolnego Koła Tanecznego i wysłuchaliśmy koncertu naszej szkolnej Orkiestry Dętej. Po części oficjalnej wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek już w murach ZSS przy ulicy Leśnej. Absolwenci spotkali się ze swoimi nauczycielami, wychowawcami, wspominali beztroskie lata szkolne, podziwiali nowy gmach szkoły. Rozstaliśmy się z bólem serca, ale z obietnicą kolejnego takiego spotkania.

zobacz więcej >>

2004-06-18 TURNIEJ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

W czerwcu 2005 roku Zespół Szkół Samochodowych uczestniczył w Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych. Organizatorem imprezy był Prezydent Miasta Włocławka Władysław Skrzypek. To kolejna impreza świadcząca o tym, że szkoła to nie tylko obowiązek nauki, ale również dobrze zorganizowany czas wolny. Młodzi ludzie po raz kolejny mieli możliwość przybliżyć atmosferę szkoły, wykazać się swoimi talentami, umiejętnościami pracy w grupie czy odpowiedzialnością za powierzone zadania. Nasza szkoła prezentowała się pięknie i niebanalnie, o czym zaświadczają zdjęcia.

zobacz więcej >>

2004-06-04 ROZDANIE ŚWIADECTW MATURALNYCH

Po ciężkiej pracy, ogromnym wysiłku i stresie nadeszła chwila wytchnienia i radości. Tą chwilą jest niewątpliwie jest otrzymanie upragnionego świadectwa dojrzałości. Dzisiaj na twarzach abiturientów wyraźnie maluje się uśmiech, zadowolenie i satysfakcja. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

zobacz więcej >>

2004-05-10 Matury 2004

Wierzymy, że nasi maturzyści są nie tylko świetnie przygotowani do jednego z najważniejszych w ich życiu egzaminu, ale również zadbali o maturalne, sprawdzone przesądy na pomyślne przejście tych jakże trudnych egzaminów. Czyli rano wstali z łóżka prawą nogą, nie podziękowali za życzenia, mają przy sobie coś pożyczonego i coś czerwonego. Podobno przed maturą najlepszy jest solidny kopniak w wszystkim wiadome miejsce. Ale z tym nie będzie problemu. Uczynni koledzy na pewno chętnie pomogą. A tak na poważnie życzymy wszystkim maturzystom połamania piór i celujących wyników egzaminów.

zobacz więcej >>

2004-05-06 FINAŁ OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU LITERACKIEGO

6 maja 2004 roku odbył się finał konkursu organizowanego z okazji 30 - lecia istnienia Zespołu Szkół Samochodowych wyniki >>

>>

Uroczysty finał Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego został ogłoszony. Po odbiór nagród przybyli goście z najdalszych zakątków Polski. Cieszymy się, że na liście laureatów znaleźli się też uczniowie naszej szkoły. Konkurs nie należał do najłatwiejszych, tym bardziej miło nam, że było wielu chętnych. Zwycięzcom gratulujemy.

zobacz więcej >>

2004-05-04 Parada Schumana

W dniu 04.05.2004 odbyła sie kolejna Parada Schumana. Uroczystości otworzył prezydent Włocławka Władysław Skrzypek. Po krótkim powitaniu ponad tysieczny korowód kolorowo pomaszerował przy dźwiekach orkiestry z Zespolu Szkól Samochodowych ulicami Wloclawka kierujac sie w kierunku Placu Wolnosci, 3- go Maja, Bulwary, aby powrócic na Zielony Rynek.

zobacz więcej >>

2004-04-23 SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY

Dnia 23 kwietnia 2004r. w świetlicy szkolnej odbył sie Konkurs Matematyczny.
Jego celem było wybranie sposród uczniów klas pierwszych i drugich (po gimnazjum) najlepszego matematyka w szkole.
Organizatorami konkursu byli:
mgr Jadwiga Feter, mgr Magdalena Rejman i mgr Robert Feter.

zobacz wręczenie nagród >>

zobacz więcej >>

2004-03-19 Dzień Wiosny

Dnia 19 marca 2004 roku obchodziliśmy "Dzień wiosny". Wszyscy uczniowie obejrzeli film promocyjny "SAMOCHODÓWKA", który był prezentowany na "Drzwiach otwartych".
Zaprezentowała się również nasza orkiestra dęta i zespół taneczny.

zobacz więcej >>

2004-03-18 KANGUR MATEMATYCZNY

Dnia 18 marca 2004 roku po raz drugi w naszej szkole odbył się międzynarodowy konkurs

"KANGUR MATEMATYCZNY".

Wszystkim uczestnikom życzymy samych poprawnych wyników w teście!

zobacz więcej >>

2004-03-12 DRZWI OTWARTE

Dnia 12 marca 2004r. odbyły się "Drzwi otwarte". Zainteresowanie było ogromne! Szkołę odwiedziło kilka tysiący gimnazjalistów z Włocławka oraz z licznych miejscowości byłego naszego województwa. Zaprezentowaliśmy Samochodówkę w zwykły roboczy dzień podczas zajęć szkolnych i warsztatowych.
Sprawozdanie>>

zobacz więcej >>

2004-03-03 Próbne matury

Dnia 1-2 marca 2004 r. Odbyły się próbne matury z języka polskiego i wybranego przedmiotu dodatkowego. Wierzymy, że nasi maturzyści są nie tylko świetnie przygotowani do jednego z najważniejszych w ich życiu egzaminu, ale również zadbali o maturalne, sprawdzone przesądy na pomyślne przejście tych jakże trudnych egzaminów. Czyli rano wstali z łóżka prawą nogą, nie podziękowali za życzenia, mają przy sobie coś pożyczonego i coś czerwonego. Podobno przed maturą najlepszy jest solidny kopniak w wszystkim wiadome miejsce. Ale z tym nie będzie problemu. Uczynni koledzy na pewno chętnie pomogą. A tak na poważnie życzymy wszystkim maturzystom połamania piór i celujących wyników egzaminów.

zobacz więcej >>

2004-01-14 NAGRODY ZA WYNIKI W NAUCE ZA I SEMESTR

Uchwałą Rady Pedagogicznej z dnia 13 stycznia 2004r. przyznano nagrody pieniężne PATRONA SZKOŁY za najwyższe wyniki w nauce w I okresie 2003/2004.
Decyzją D Y R E K T O R A Zespołu Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku z dnia 13 stycznia 2004r. uczniowie otrzymali WYRÓŻNIENIE za wzorową frekwencję na zajęcia szkolne w I okresie 2003/2004.

zobacz więcej >>

2004-01-13 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Samochodówce

13.01.2004r. zagrała w naszej szkole WOŚP.
Galeria Zdjęć>>

zobacz więcej >>

2004-01-09 STUDNIÓWKA W ZSS

Dnia 9.01.2004 odbyła się Studniówka Maturzystów ZSS. Eleganccy, uśmiechnięci, w rytmie poloneza kroczą po parkiecie WCK. Polonez zatańczony, studniówka rozpoczęta. Dzisiaj nikt nie myśli o egzaminie dojrzałości, wszyscy chcą się świetnie bawić. A zatem życzymy udanego balu studniówkowego.

zobacz więcej >>

2003-12-19 WIGILIA W ZSS

Dnia 19.12.2003 odbyła się Wigilia w Zespole Szkół Samochodowych. W naszej szkole wigilia to wyjątkowy dzień. Rozpoczynamy go tradycyjnie od zaśpiewania kolęd i złożenia sobie życzeń. W tym dniu panuje niezwykła atmosfera. Nawet zaproszeni goście czują się wyjątkowo. Życzymy wszystkim radosnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku.

zobacz więcej >>

2003-12-12 KONKURS DYREKTORA SZKOŁY NA NAJŁADNIEJSZĄ DEKORACJĘ ŚWIĄTECZNĄ.

W dniu 12 grudnia nastąpiło rozstrzygnięcie
KONKURSU DYREKTORA SZKOŁY NA NAJŁADNIEJSZĄ DEKORACJĘ ŚWIĄTECZNĄ.
Do konkursu przystąpiły wszystkie klasy. Komisja oceni wystrój korytarzy w poszczególnych segmentach.

zobacz więcej >>

2003-11-28 DNI PATRONA 2003

Zgodnie z obowiązującą tradycją w listopadzie w ZSS obchodzimy Dni Patrona Szkoły. Uczniowie mają możliwość wykazania się w różnego rodzaju konkurencjach, zarówno intelektualnych, jak i sportowych. Wtedy też wychodzą na jaw ukryte talenty. Radości i zabawy jest przy tym wiele. Dobrze, że szkoła to nie tylko nauka, ale i radośnie spędzony czas. Program DNI PATRONA 2003

zobacz więcej >>

2003-09-01 Inauguracja Roku Szkolego 2003/2004 w ZSS

Trzeba pożegnać się z letnim szaleństwem, bo właśnie nadszedł wrzesień a wraz z nim nowy rok szkolny. Już dzisiaj zaplanujcie sobie cele, które chcecie w najbliższym roku zrealizować, postawcie sobie wymagania, którym na pewno sprostacie. My życzymy Wam wytrwałości, cierpliwości i samych sukcesów.

zobacz więcej >>


POWRÓT