Konkurs Języka Angielskiego
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

04 grudnia 2015 roku w ZSS odbył się finał szkolnego konkursu języka angielskiego. Z kilkuset uczestników startujących w eliminacjach do finału zakwalifikowało się kilkanaście osób, które zdobyły co najmniej 12 punktów na 15 możliwych.

Finaliści zmagali się w konkurencjach takich jak słuchanie, rozumienie tekstu pisanego, wypowiedź ustna w języku angielskim oraz quiz wiedzy o kulturze krajów anglojęzycznych.

Zwycięzcą został uczeń klasy 2 TsA Mateusz Bartczak. 2 miejsce zajął Adam Miller z klasy 4 TsA. 3 miejsce zajął Konrad Michałowski z klasy 2 TiA. Zwycięzcy odebrali nagrody z rąk dyrektora szkoły Ryszarda Suwały.

Organizatorzy konkursu: Paweł Kubacki, Karolina Wilmańska

Autorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.