1 miejsce w Finale Centralnym 53 Zawodów Strzeleckich
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

Drużyna Zespołu Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki w składzie: Mateusz Matusiak, Sebastian Kalinowski i Michał Piecyk zajęła pierwsze miejsce w Finale Centralnym 53 Zawodów Strzeleckich "O Srebrne Muszkiety - 2014", który odbywał się w dniach 4 - 6 czerwca  w Bydgoszczy.

Chłopcy z Samochodówki okazali się też bezkonkurencyjni w klasyfikacji indywidualnej. Mateusz Matusiak zajął pierwsze miejsce uzyskując 579 punktów, na drugim uplasował się Sebastian Kalinowski z wynikiem 570 punktów, a miejsce szóste przypadło Michałowi Piecykowi (560 punktów).

Warto dodać, że drużyna Zespołu Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku od kilku lat znajduje się w ścisłej czołówce finałów. W ciągu ostatnich pięciu lat Samochodówka cztery razy uplasowała się na miejscu pierwszym i raz na miejscu drugim.

Trenerem i niekwestionowanym autorem sukcesu drużyny jest p. Józef Krysztoforski.

Autorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.