Pierwsze miejsce w eliminacjach woj. do XVIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego.
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

Drużyna Zespołu Szkół Samochodowych w składzie: Artur Szymański z klasy III TSB, Damian Szychulski z klasy III TSB i Adam Miller z klasy II TSA zajęła pierwsze miejsce w eliminacjach wojewódzkich do XVIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego, które odbywały się 31 maja 2014 roku w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Toruniu. Nasza drużyna reprezentować będzie województwo kujawsko-pomorskie w finale centralnym, który odbędzie się w dniach 13-14 maja 2014 roku w Poznaniu.

Chłopcy z naszej reprezentacji mogą pochwalić się też wielkimi sukcesami indywidualnymi. Pierwsze miejsce indywidualnie zajął Damian Szychulski, a drugie Artur Szymański.

Drużyna naszej szkoły, wraz z trzema innymi, zmagała się w następujących konkurencjach: znajomość przepisów ruchu drogowego, historia polskiej motoryzacji, zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, znajomość obsługi pojazdu, jazda sprawnościowa motorowerem, test jazdy samochodem z "talerzem stewarta".

Wszyscy uczestnicy eliminacji otrzymali bardzo cenne nagrody.

Chłopców do Turnieju przygotowali: p. Zbigniew Wasielak, p. Sławomir Lewandowski, p. Jacek Szymański i p. Mirosława Grabowska.Autorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.