Finał ogólnoszkolnego konkursu języka angielskiego
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

Dnia 07.03.2014 roku w Zespole Szkół Samochodowych odbył się finał ogólnoszkolnego konkursu języka angielskiego.

Z kilkuset uczestników startujących w eliminacjach do finału zakwalifikowanych zostało 10 osób. Finaliści zmagali się w następujących konkurencjach: słuchanie, rozumienie tekstu pisanego, wypowiedź ustna w języku angielskim na wylosowany temat oraz quiz wiedzy o kulturze krajów anglojęzycznych. Zwycięzcą został uczeń klasy IV TsD Kamil Wydra, drugie miejsce zajęła Alicja Ziaja z kl. III LoB, a trzecie miejsce Karina Retecka z kl. III LoB.

Zwycięzcy odebrali dyplomy oraz nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców Zespołu Szkół Samochodowych z rąk dyrektora szkoły Pana Ryszarda Suwały.

Autorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.