Dzień Bezpiecznego Internetu
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

Z okazji "Dnia Bezpiecznego Internetu" w dniu 3 marca 2014 r. w bibliotece Zespołu Szkół Samochodowych odbyły się dwie prelekcje: "Bezpieczny Internet" i "Aspekty prawne korzystania z Internetu", wygłoszone przez nauczyciela bibliotekarza z KPCEN we Włocławku Joannę Grabowską i nauczyciela naszej szkoły Marcina Lateckiego.

W spotkaniu uczestniczyły klasy: 2 Cz, 3 LoB, 1 LoA, 2 TsD, 3 LpC, 1 TiA. Podczas tegorocznych obchodów zwrócono szczególną uwagę na to, że każdy internauta może przyczynić się do tego, aby Internet był miejscem bezpiecznym i pozytywnym. Zaakcentowano także fakt, że każdy korzystający z łączy internetowych ponosi odpowiedzialność za swoje działania. Internautom przypomniano także, że powinni pamiętać o szanowaniu innych użytkowników sieci oraz respektowaniu ich praw.

W tym dniu ogłoszono również dla wszystkich uczniów naszej szkoły konkurs informatyczny "Internet - w moim życiu". Zasady konkursu zostały zamieszczone na tablicy w holu głównym.

Organizatorzy:
M. Latecki
W. Klepacz
A. Chrapkowska

Autorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.