Imieniny Patrona Szkoły Tadeusza Kościuszki
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

W dniu 28 października 2013 roku świętowaliśmy w  Zespole Szkół Samochodowych Imieniny Patrona Szkoły Tadeusza Kościuszki.

Uroczystości rozpoczął apel w sali gimnastycznej, w którym wzięła udział cała społeczność Samochodówki.  

Podczas apelu przypomniano sylwetkę  wielkiego Polaka, zasłużonego w kraju i za granicą.

Apel uświetniły występy szkolnych zespołów artystycznych.

Tradycyjnie już w dzień imienin Tadeusza, w bibliotece szkolnej odbył się  Konkurs Wiedzy o Patronie. Największą wiedzą popisali się uczniowie klasy 1 TSD - Kamil Pawłowski i Michał Żółtowski, którzy zajęli I miejsce, drugie miejsce zajęli reprezentanci  klasy I TSB - Adam Benedykciński i Konrad Wawrzonkowski, a trzecie - Piotr Smoliński i Dariusz Świątkowski z klasy I TIA.

Równie ciekawą propozycją był Turniej Wiedzy Motoryzacyjnej odbywający się w świetlicy szkolnej. Konkurs stał na bardzo wysokim poziomie.

Spośród pięciu dwuosobowych drużyn najlepsza okazała się reprezentacja klasy IV TSA: Marcin Żurawski, Adam Zawadzki, drugie miejsce zajęła drużyna klasy IV TSE: Marcin Sadowski, Mateusz Gapski,  a trzecie uczniowie z klasy IV TSC: Maciej Wojtczak i Jakub Korytkowski.

Nie lada atrakcją imieninowego dnia  był Turniej o Puchar Patrona Zespołu Szkół Samochodowych  z udziałem Zespołu Szkół Samochodowych, Zespołu Szkół Chemicznych i Zespołu Szkół Elektrycznych.

Najlepszą w Turnieju okazała się drużyna Zespołu Szkół Chemicznych, drugie miejsce przypadło Zespołowi szkół Samochodowych, a trzecie Zespołowi Szkół Elektrycznych.Autorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.