Mamy pierwsze miejsce w Polsce w XXXVI Zawodach
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

Zespół Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku zajął pierwsze miejsce w Polsce w XXXVI Zawodach Sportowo-Obronnych "Sprawni jak żołnierze 2013", które odbywały się w dniach 17-20 czerwca w Bornem- Sulinowie.

Drużyna chłopców w składzie: Artur Cygański, Michał Kosior i Rafał Błaszczak pokonała trzynaście drużyn z całego kraju. Ponadto wielkim sukcesem może pochwalić się Rafał Błaszczak, który w końcowej klasyfikacji konkurencji strzelania zajął drugie miejsce.

W kategorii dziewcząt drużyna w składzie: Adrianna Dziadura, Klaudia Lewandowska i Arleta Szymańska zajęła piąte miejsce na trzynaście startujących zespołów.

Autorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.