Konferencji Szkół Humanitarnych
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

W dniach 12-14 czerwca 2013 roku przedstawiciele Klubu Szkoły Humanitarnej: Bartosz Wiśniewski, Dominik Kołodziejski oraz Krzysztof Szyburski wraz z opiekunem Oliwią Ubecką brali udział Targach Szkół Humanitarnych w Białobrzegach pod Warszawą.

Młodzież zaprezentowała swój projekt, wzięła też udział w konferencji "8 celów jeden świat. Milenijne Cele Rozwoju, a problem ubóstwa na świecie".

Konferencja była podzielona na  panele, a uczestnicy brali udział w spotkaniach z: Karolem Skałowskim, stażystą GLEN w Etiopii, Dominiką Rypą koordynatorką budowy studni w Sudanie Południowym oraz przedstawicielami Janem Hofmoklem z Departamentu Współpracy Rozwojowej MSZ i Filipem Kołodziejskim starszym specjalistą ds. FIO w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej.

Oprócz paneli warsztatowych i dyskusyjnych odbyły się zabawy i gry terenowe, które miały za zadanie zintegrować wszystkich uczestników konferencji.  Autorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.