Polska Akcja Humanitarna
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

W dniach 30-31 przedstawiciele naszej szkoły: Jakub Kurzawski, Hubert Maćkowiak i Bartosz Wiśniewski wraz z opiekunem mgr Oliwią Ubecką brali udział w konferencji zorganizowanej przez Polską Akcję Humanitarna "A Ty czujesz klimat?"

Celem konferencji było podsumowanie rocznej działalności szkół współpracujących z Polską Akcją Humanitarną w ramach różnych działań i projektów: Szkoły Humanitarnej, Szkoły Globalnej, kampanii edukacyjnych oraz wręczenie certyfikatów Szkoły Humanitarnej szkołą, które dopiero w tym roku ukończyły projekt szkoły humanitarnej.

W ramach podsumowania odbyły się targi szkół, na którym Samochodówka miała swoje stanowisko i prezentowała projekt "Metka i kod kreskowy źródłem tajemnic" z roku 2010/2011 za który otrzymała certyfikat szkoły humanitarnej oraz projekt  edukacji globalnej "Akcja Edukacja i Prawa Człowieka" z 2011/2012 roku. Stoisko Zespołu Szkół Samochodowych cieszyło się ogromną popularnością a przedstawiciele  naszej szkoły rzetelnie odpowiadali na pytania, które mnożyły się podczas odwiedzania naszego stoiska. Uczniowie mieli okazje wziąć udział w debacie z przedstawicielem z Ministerstwa Środowiska   Tomaszem Chruszczowem odpowiedzialnym  za negocjacje klimatyczne. Natomiast nauczyciele brali udział w debacie z Grażyną Kurowską - Ośrodek Rozowju Edukacji,
Katarzyną Bobkowską - Ośrodek Rozwoju Edukacji, Jędrzejem Witkowskim - Centrum Edukacji Obywatelskiej, Olgą Mielnikiewicz - Polska Akcja HumanitarnaAutorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.