Dni Miłosza w ZSS.
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

Z okazji setnej rocznicy urodzin Czesława Miłosza i ogłoszenia roku 2011 rokiem poety, w Zespole Szkół Samochodowych zostały zorganizowane Dni Miłosza, w ramach których odbył się: Szkolny Konkurs Recytatorski "Spotkanie z poezją Czesława Miłosza" oraz Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Czesława Miłosza. Wydano również kolejny numer gazetki szkolnej, poświęcony polskiemu nobliście.

W Konkursie Wiedzy o Życiu i Twórczości Czesława Miłosza I miejsce zdobył Aleksander Dziubiński z klasy I TSC, II miejsce zajął Dawid Królikowski z klasy II TSA, a III miejsce przypadło Krzysztofowi Zarembie z klasy III TSC

2 grudnia 2011 roku odbył się finał konkursu recytatorskiego oraz rozdanie nagród w obu konkursach. W konkursie recytatorskim I miejsce zdobył Damian Szychulski z klasy I TSB, II miejsce- Bartłomiej Raus z klasy III TSC, III miejsce zdobyła Eliza górska z klasy I LPD.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom polonistom, którzy zorganizowali Dni Miłosza w Samochodówce, panu Grzegorzowi Augustynowiczowi  za oprawę muzyczną Finału, wszystkim nauczycielom zaangażowanym w organizację uroczystości oraz młodzieży - uczestnikom i finalistom obu konkursów.

Organizatorkami Dni Miłosza w Zespole Szkół Samochodowych były: p. Elżbieta Bajraszewska, p. Małgorzata Brzezińska, p. Agnieszka Pawłowska, p. Karolina Jasińska i p. Agnieszka Kuchta.Autorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.