Mamy laureatki konkursu:
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

Dnia 20 kwietnia 2011 roku uczniowie Zespołu Szkół Samochodowych uczestniczyli w imprezie z okazji Światowego Dnia Zdrowia, zorganizowanej przez Zakład Pedagogiki Instytutu Humanistycznego PWSZ we Włocławku, Urząd Miasta Włocławek oraz Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną. Jej celem było propagowanie zdrowego stylu życia, właściwego odżywiania się oraz ukazanie konsekwencji otyłości.

W trakcie spotkania odbyło się rozstrzygnięcie konkursu prezentacji multimedialnych pod nazwą ?Przez żołądek do zdrowia", który skierowany był do szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Do komisji konkursowej wpłynęło 77 prezentacji (43 prace w kategorii szkoła ponadgimnazjalna). Nasze uczennice mogą się pochwalić sukcesem: Ewelina Zwolińska została zwyciężczynią konkursu, , Martyna Seklecka zdobyła III miejsce, a Klaudia Zielińska została wyróżniona.

Uczennicom składamy gratulacje.

link do galerii na PWSZ  http://www.psww.pl/uczelnia/galeria/swiatowy-dzien-zdrowiaAutorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.