Międzynarodowy miesiąc bibliotek szkolnych 2010
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

W dniu 25 października 2010 r. świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Bibliotek szkolnych. Była doskonała okazja by zwrócić uwagę na to, jak ważną rolę odgrywa biblioteka w życiu społeczności szkolnej.

Hasło tegorocznego święta to: "Różnorodność, energia, wyzwania - oto biblioteka szkolna".

W dniu święta przystrojone w jesienne barwy drzwi biblioteki stały otworem dla wszystkich czytelników. Informacje o święcie biblioteki umieszczone zostały w gablocie w holu głównym i w pokoju nauczycielskim oraz przekazane za pośrednictwem szkolnego radiowęzła.

Odwiedzającym zaprezentowano wystawy:
  • Włocławek moje miasto,
  • Twórcy regionu,
  • Fryderyk Chopin,
  • ABC biblioteki,
  • Dzień Papieski - gazetka przygotowana przez nauczycieli religii.

Młodzież obejrzała także gazetkę z hasłem przewodnim, na której umieszczono charakterystyki laureatów tegorocznych nagród w literaturze: Nagroda Nobla, Nagroda Kościelskich oraz prezentację różnych Encyklopedii Multimedialnych na stanowiskach komputerowych.

Organizatorami tegorocznych obchodów były: Alicja Chrapkowska, Grażyna Jóźwicka i Wioletta Klepacz.Autorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.