Walentynki w PWSZ
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

12 lutego 2010 roku na zaproszenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej we Włocławku przedstawiciele Samochodówki - uczniowie klasy 1 LPA i 2 TSA wraz z wychowawcami - Elżbietą Bajraszewską i Robertem Feterem mieli zaszczyt i przyjemność uczestniczyć w uroczystościach walentynkowych.
Wysłuchali interesującego wykładu profesora Bronisława Siemienieckiego pt. "Miłość w sieci na przykładzie Internetu".

Następnie z sukcesem wzięli udział w dwóch konkursach. Pierwszy z nich sprawdzał znajomość motywu miłości w filmie, literaturze i muzyce. Bezkonkurencyjny okazał się uczeń naszej szkoły - Mateusz Gołębiowski z klasy 1 LpA,
który zajął I miejsce, pokonując przedstawicieli innych średnich szkół włocławskich. Nagrodą były bilety do Multikina i zestaw gadżetów.

Drugi z konkursów sprawdzał umiejętność zgrabnego poruszania się w rytm muzyki na fragmencie gazety. Tutaj "nasi" - Karolina Słomska i Bartek Jastrzębski z II TSA - zajęli II miejsce. Otrzymali zestaw upominków, podobnie jak szczęśliwcy, którzy znaleźli na pulpitach serduszka walentynkowe. Doceniono również starania wychowawców i obdarowano ich folderami i pamiątkowymi kubkami.

Było ciekawie i zabawnie. Wizyta w PWSZ pokazała, że można Walentynki obchodzić w sposób niebanalny - ucząc się i bawiąc.Autorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.