Etap Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

W dniu 23 maja 2009 roku w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego odbył się Etap Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego, w którym zwyciężyła drużyna Zespołu Szkół Samochodowych im. T. Kościuszki we Włocławku. Turniej obejmował sprawdzian  wiadomości z historii motoryzacji, sprawdzian z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, sprawdzian z obsługi motoroweru.

Uczestnicy musieli także popisać się sprawną jazdą motorowerem według określonej trasy oraz jazdą samochodem z tzw. "talerzem Stewarta".

Najlepszym zawodnikiem okazał się uczeń klasy III TSb Tomasz Kalociński. Drugie miejsce zajął - Adrian Prykowski, również z klasy III TSb. W zespole naszej drużyny występowali także: Krzysztof Krysztopolski i Jarosław Matuszewski, obaj z klasy III TSb.

Do tak wielkiego sukcesu drużyny przyczynili się opiekunowie: Zbigniew Wasielak, Sławomir Lewandowski i JacekSzymański.

Opiekę medyczną nad uczniami sprawowała Pani Mirosława Grabowska.

Dodajmy, że nasza drużyna będzie walczyć w turnieju ogólnopolskim, który odbędzie się w dniach 3 - 5 czerwca 2009 r. w Żarnowcu.

Powodzenia!Autorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.