Udział ZSS w Jeżycjadzie
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

Młodzież Samochodówki wzięła udział w czytaniu I tomu serii JEŻYCJADY© M. Musierowicz "Szósta klepka" w ramach V "Ogólnopolskiego czytania JEŻYCJADY©" Małgorzaty Musierowicz, akcji trwającej przez cały marzec 2021 r. Z tej okazji w bibliotece szkolnej została przygotowana okolicznościowa wystawa prezentująca tomy wchodzące w skład powieści.

Jeżycjada opowiada o losach poznańskiej rodziny Borejków i ich przyjaciół. Wierni czytelnicy traktują bohaterów jak swoich najbliższych, towarzyszą im w przeróżnych perypetiach, w trudnych i szczęśliwych chwilach. Po Jeżycjadę sięgają całe pokolenia - poszczególne części zna niejedna prababcia, babcia, matka i córka. Ta wzruszająca i humorystyczna opowieść o losach fascynującej rodziny, przenosi czytelników w świat miłości i zrozumienia. Pozwala poczuć niezwykłą, urzekającą atmosferę i ciepło rodzinne - i w tym tkwi jej siła, bo w literaturze szukamy mądrości, szacunku i niebanalnego humoru.

Koordynatorzy: p. Oliwia Ubecka i p. Wioletta Klepacz.Autorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.