Upoluj swoją książkę
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

"Upoluj swoją książkę"

Zespół Szkół Samochodowych im. T. Kościuszki we Włocławku bierze udział w kolejnej edycji ogólnopolskiego projektu "Upoluj swoją książkę", dzięki któremu można za darmo przeczytać 12 bestsellerów w formie e-booków i audiobooków. Idea tegorocznych działań przekornie odwołuje się do przymusu czytania - przy użyciu hasła "znowu czytam". Organizatorzy pokazują, że książki można chłonąć w każdej sytuacji. Cel projektu to kreowanie mody na czytanie, zachęcenie młodych ludzi do obcowania z literaturą, ukazanie czytelnictwa jako ciekawej formy spędzania wolnego czasu.

Bezpłatny dostęp do dzieł cenionych autorów, wśród których nie zabrakło laureatów najbardziej prestiżowych nagród, trwa od 2 do 30 listopada 2020 r. Co należy zrobić, aby przeczytać książkę lub jej posłuchać?

  1. Pobrać na telefon darmową aplikację Woblink ze Sklepu Google lub App Store.
  2. Zalogować się na swoje konto lub zarejestrować nowe.
  3. Zeskanować  kod QR z plakatu zamieszczonego w wersji elektronicznej i uzyskać darmowy dostęp do rewelacyjnych książek. W tym roku wprowadzono ważną nowość - każdy tytuł dostępny jest także w wersji na czytniki.

Uwaga! Wszyscy czytelnicy otrzymują 5 bezpłatnych e-zaproszeń dla znajomych (oni nie muszą już skanować QR kodu), by szerzyć dobro wszędzie tam, gdzie przedsięwzięcie nie dotarło. Po 30 listopada 2020 r. każdy uczestnik projektu będzie miał jeszcze 7 dni na dokończenie rozpoczętych książek.

Więcej o "Upoluj swoją książkę", jej organizatorach oraz o początkach akcji można przeczytać na stronie: akcja.czytajpl.pl

Koordynator przedsięwzięcia: Wioletta Klepacz.Autorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.