Tydzień Konstytucyjny po raz trzeci
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

W dniu 5 czerwca klasy 2LOA i 2LOB uczestniczyły w warsztatach konstytucyjnych organizowanych w ramach Tygodnia Konstytucyjnego we współpracy ze Stowarzyszeniem im. Prof. Zbigniewa Hołdy.

Obecny Tydzień Konstytucyjny odbywa się pod hasłem "Wybory". Zajęcia poprowadziła pani Daria Górniak- Dzioba- radca prawny. Uczniowie na podstawie Konstytucji III RP oraz obowiązujących ustaw, poznali zasady prawa wyborczego, proces ich przeprowadzania oraz zmiany w Kodeksie Wyborczym przed zbliżającymi się wyborami do samorządu terytorialnego.

Spotkanie z radcą prawnym wpisuje się w realizację wiedzy o społeczeństwie w zakresie rozszerzonym oraz faktem, że zbliżające się wybory będą dla większości uczniów klas drugich pierwszymi, w których wezmą udział jako wyborcy.

Dziękujemy pani Darii Górniak- Dziobie za życzliwość i czas jaki nam poświęciła.

Organizatorem przedsięwzięcia była p. Bożena PiętowskaAutorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.