Olimpiada Hefajstosa
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

9 czerwca 2018 roku na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku odbyła się V Olimpiada Hefajstosa. Zespół Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki reprezentowali: Zbigniew Daczkowski z klasy III TI, Damian Manikowski z klasy III TI, Adam Siemaszko z klasy I LOA, Wojtek Kruczyński z klasy I LOA i Bohdan Ryszewski, również z klasy1LOA. W skład reprezentacji weszli też absolwenci naszej szkoły: Grzegorz Modrzejewski i Piotr Socha.

Drużyna zajęła I miejsce w biegu sztafetowym 4x100m. Indywidualnie pierwsze miejsca w swoich konkurencjach zajęli Adam Siemaszko i Piotr Socha, a Bohdan Ryszewski wywalczył drugie miejsce. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, a nagrodą były okolicznościowe koszulki.

Opiekę nad drużyną sprawowały: p. Beata Matusiak i p. Elżbieta Mikołajewska.Autorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.