Samochodówka Mistrzem Polski
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

W rozegranych 5-8 czerwca 2018 r. w Borne-Sulinowo XLI Centralnych Finałach Zawodów Sportowo-Obronnych "Sprawni jak Żołnierze 2018" chłopcy zdobyli złoto, a dziewczęta brąz.

Drużyna chłopców w składzie Radosław Rosiński, Jakub Kraziński i Michał Kowalski, po wygraniu konkurencji: rzut granatem, bieg na orientację i tor sprawnościowy, oraz zajęciu drugich miejsc w konkurencjach strzelanie i pierwsza pomoc przedmedyczna, okazała się bezkonkurencyjna zajmując kolejny raz I miejsce w zawodach.

Drużyna dziewcząt w składzie Justyna Kacprzyk, Daria Kubiak, Wiktoria Chomicz, w przedostatniej konkurencji bieg na orientację, po kontuzji Darii postanowiły przerwać konkurencję i jak najszybciej dotrzeć na metę by udzielono potrzebnej pomocy medycznej, Justyna całą drogę powrotną niosła Darię na plecach, za swoją postawę zespół dziewcząt otrzymał od organizatorów nagrodę "FAIR PLAY".

W ostatniej konkurencji - pierwsza pomoc przedmedyczna - osłabiony zespół dziewcząt zajął drugie miejsce, co po podsumowaniu szczęśliwie dało III miejsce w klasyfikacji końcowej zawodów.

Opiekunami drużyn byli Jerzy Mikołajewski i Dariusz Wierzbicki.Autorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.