I miejsce w eliminacjach wojewódzkich do XXII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

W dniu 12 maja 2018 r. na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego we Włocławku odbyły się eliminacje wojewódzkie do XXII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego.

Drużyna Zespołu Szkół Samochodowych występująca w składzie: Kacper Poniewierski z klasy 3TSA, Krzysztof Tarnowski z klasy 1TSA, Arkadiusz Karbowski z klasy 1TSB zajęła pierwsze miejsce i to ona reprezentować będzie nasze województwo w Turnieju Ogólnopolskim, który odbędzie się w dniach 11-12 czerwca 2018 r. w Białymstoku.

Sukcesy indywidualne odnieśli też: Kacper Poniewierski, który zajął pierwsze miejsce i Krzysztof Narnowski, który w klasyfikacji generalnej był drugi.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Do turnieju uczniów przygotowywali: p. Zbigniew Wasielak, p. Jacek Szymański i p. Sławomir Lewandowski.Zdjęcia: Zbigniew Wasielak.Autorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.