Światowy Dzień Wody
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

Obchodzony 22 marca Światowy Dzień Wody ma na celu zwrócenie uwagi na kurczące się zapasy wody pitnej. Zadaniem tej ustanowionej przez Zgromadzenie Ogólne ONZ rezolucją z 1992 roku inicjatywy, jest uświadomienie, jak wielu ludzi na Ziemi cierpi na brak dostępu do życiodajnego surowca.

World Water Day to dobra okazja, by zagłębić się w temat i bliżej poznać problematykę wynikającą z niedoboru wody. Każdego roku obchody tego święta odbywają się pod inny hasłem - obecne brzmi "Natura dla wody".

Uczniowie klasy I TI wraz z opiekunami mgr Oliwią Ubecką i mgr Arkadiuszem Augustnowiczem wyruszyli na Włocławską Zaporę Wodną. Tam dowiedzieli się jaki wpływ ma Stopień na Zaporze Wodnej na ludność i ekosystem. Ponadto zapoznali się z filmami "W głąb oceanu - Wędrówka kropli wody" i "Woda zmienia życie".Autorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.