Dzień Talentów
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

20 marca 2018 roku, dzień wcześniej niż zwykle świętowaliśmy Dzień Talentów. W tym roku szkolnym swoimi talentami i umiejętnościami pochwalili się uczniowie uzdolnieni technicznie. Młodzież zrzeszona w licznych kołach zainteresowań, pracująca pod kierunkiem nauczycieli przedmiotów zawodowych zaprezentowała efekty swoich działań.

W świetlicy szkolnej można było obejrzeć wystawę prac uczniów, które zostały nagrodzone w wielu konkursach oraz pomoce naukowe wykorzystywane na lekcjach.

Ponadto na dziedzińcu Zespołu Szkół Samochodowych zaprezentowano pojazdy zaprojektowane wspólnie przez uczniów i nauczycieli. Był to symulator dachowania i samochód "Złomek".

Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem społeczności naszej szkoły i była doskonałą okazją do pokazania kolegom i koleżankom, że pasje można realizować łącząc je z praktyczną nauką zawodu.

Organizatorami tegorocznego Dnia Talentów byli: p. Witold Dawidek, p. Marek Jaworski, p. Szczepan Zieliński, p. Mariusz Koprowski, p. Krzysztof Kryska i p. Paweł Proszkiewicz.

Foto: Julian KlimaszewskiAutorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.