Dzień Talentów - Konkurs Ortograficzny
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

20 marca 2018 roku - z okazji Dnia Talentów przypadającego 21.03.2018r. - odbył się w czytelni finał Szkolnego Konkursu Ortograficznego.

Wytypowani przez nauczycielki języka polskiego uczniowie pisali ze słuchu tekst o kształtowaniu się polskiej niepodległości w 1918 roku po 123 latach zaborów. Treść dyktanda, sprawdzającą opanowanie zasad pisowni, szczególnie w zakresie stosowania wielkich liter, przygotowała nauczycielka historii mgr Bożena Piętowska.

O oprawę plastyczną przedsięwzięcia zadbały panie mgr Iwona Ćwiklińska i mgr Wioletta Klepacz, na co dzień pracujące w bibliotece szkolnej.

W wyniku przeprowadzonego konkursu MISTRZEM ORTOGRAFII w ZSS została Martyna Nowakowska z kl. 3Loa, a WICEMISTRZEM Bohdan Ryszewski z kl. 1Loa.

Przyznano także dwa wyróżnienia. Otrzymali je wraz z nagrodą książkową Sebastian Bukowski z kl. 1TI i Emil Szychulski z kl. 2Tsb.

Podczas podsumowania konkursu dyrektor szkoły wręczył zwycięzcom piękne puchary, albumy i dyplomy, a wszystkim uczestnikom okolicznościowe podziękowania.

Organizatorką konkursu była wicedyrektor Katarzyna Dąbrowska.

Foto: Julian Klimaszewski

Foto: Wioletta KlepaczAutorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.