Samochodówka Mistrzem Polski
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

W rozegranym w dniach 19-22 czerwca 2017 roku w Borne Sulinowo Centralnym Finale Ogólnopolskich Zawodów Sportowo-Obronnych "Sprawni jak Żołnierze 2017" drużyna chłopców Zespołu Szkół Samochodowych reprezentująca województwo kujawsko-pomorskie w składzie: Michał Kowalski 1TSB, Jakub Kraziński 1 TSB i Kamil Brzeziński 4TSC wywalczyła I miejsce.

Indywidualnie Michał Kowalski zajął III miejsce w teście sprawnościowym, a Jakub Kraziński poprowadził zespół do zwycięstwa w ostatniej konkurencji - biegu na orientację.

Po 5 konkurencjach drużyny z dwóch województw: kujawsko-pomorskiego i pomorskiego uzyskały identyczną liczbę punktów, ale zgodnie z regulaminem o zwycięstwie decydowała konkurencja strzelanie w której najlepszym w naszej drużynie okazał się Kamil Brzeziński.

Wyjazd na finał wywalczyła drużyna w składzie Radosław Rosiński 3TSC, Arkadiusz Lewkowicz 3TSC i Damian Sarzyński 2TSA, jednak ze względu na zbieżność terminu egzaminu zawodowego i zawodów nie mogli bronić zwycięstwa wywalczonego w 2016 roku.

W dwutygodniowych przygotowaniach do startu pomagali starsi zawodnicy i drużyna naszych dziewcząt, wicemistrzyń województwa.

Opiekunami drużyny byli: Jerzy Mikołajewski, Dariusz Wierzbicki.

Trenerów wspierał p. Józef Krysztoforski - emerytowany nauczyciel Zespołu Szkół Samochodowych.

Autorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.