I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

Zespół Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku, po raz kolejny z rzędu zajął pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Pamięć dla Przyszłości".

Tegoroczna edycja konkursu poświęcona była Archiwum Emanuela Ringelbluma. Młodzież Samochodówki przygotowała film poświęcony Archiwum i jego twórcy. W nagrodzonym filmie wykorzystano animacje rysunków i komiksów stworzone przez uczennice klasy I LOA: Wiktorię Chomicz, Aleksandrę Pawłowską, Natalię Skonieczną i Aleksandrę Stawską. Całość zaaranżował i zrealizował Michał Świerski - tegoroczny absolwent Technikum Informatycznego.

Opiekę merytoryczną nad uczniami sprawowali: p. Anita Kaniewska-Kwiatkowska, Monika Lamka - Czerwińska i p. Robert Feter.

Relacja z wręczenia nagrody w muzeum POLIN w WarszawieFoto: Aleksandra StawskaAutorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.