VII Edycja Konkursu Samorządowego
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

W dniu 30 marca 2017 roku w Urzędzie Miasta Włocławek odbyła się Gala VII Edycji Konkursu Samorządowego "Ośmiu Wspaniałych".

Nadrzędną ideą konkursu jest promowanie wśród młodzieży wolontariatu jako konstruktywnej formy spędzania czasu wolnego. Już jak co roku wśród laureatów tego przedsięwzięcia znaleźli się uczniowie Samochodówki. Bo kto jak nie oni potrafią bezinteresownie pomagać, działając między innymi w Szkolnej Grupie Wsparcia Psychologicznego.

W gronie ośmiu wspaniałych znalazł się Damian Olszewski z klasy II TSD. Ponadto srebrnymi odznakami zostali wyróżnieni: Aleksandra Stawska kl. I LOA, Natalia Skonieczna kl. I LOA, Natalia Jeleń kl. III LOA, Wiktor Matejski kl. III TSA, Oliwia Lewandowska kl. III LOA, Kacper Konwerski z klasy III TSC, Dawid Składanowski kl. IV TI i Piotr Smoliński kl. IV TI.

Opiekunką wolontariuszy jest pedagog Anna Grabowska - DąbekAutorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.