Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

Andrzejki w ZSS 2011

W dniu 30 listopada, zgodnie z tradycją Św. Andrzej uchyla rąbka tajemnicy wszystkim pannom i kawalerom, którzy chcą dowiedzieć się co ich czeka w przyszłości. Biblioteka szkolna po raz pierwszy zorganizowała dzień wróżb andrzejkowych. Do zabawy zostali zaproszeni uczniowie, nauczyciele oraz wszyscy pracownicy szkoły. Było wiele zabawnych i zaskakujących sytuacji.

Wszyscy świetnie się bawili, co można zobaczyć w galerii zdjęć z tego wydarzenia.


Międzynarodowy Dzień Bibliotek Szkolnych 2011

Październik to Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. To miesiąc, w którym wypada choć na chwilę zajrzeć do biblioteki szkolnej. Nasza biblioteka szkolna świętowała 24 października 2011 r. Hasło tegorocznego święta to: "Biblioteki szkolne przygotowują uczniów do życia"

W tym dniu drzwi biblioteki zostały otwarte dla wszystkich czytelników. Informacja o święcie biblioteki była umieszczona w gablocie w holu głównym, w pokoju nauczycielskim oraz przekazana przez szkolny radiowęzeł. Wszystkim odwiedzającym zostały zaprezentowane i omówione wystawy:

  • Biebrzański Park Narodowy- fotografie"
  • "Czesław Miłosz"
  • "Pojęciownik- język polski"
  • "Wady i zalety e- booków i książek tradycyjnych"
  • "Nowości biblioteki"

Laureaci tegorocznych nagród w literaturze:

  • Nagroda Kościeliskich"
  • "Nagroda Nike"
  • "Nagroda Nobla"

Młodzież obejrzała także prezentację na temat: "Wyszukiwanie informacji w Internecie".

Warto wspomnieć, że dzisiejsze biblioteki to nie tylko wypożyczalnie, zbiory książek, ale także nowoczesne ośrodki informacji. Imprezy organizowane w ramach obchodów święta w naszej szkole dały wiele korzyści całej społeczności Samochodówki.

Organizatorkami święta były: Alicja Chrapkowska, Wioletta Klepacz i Grażyna Jóźwicka.

Piękne zdjęcia, które można oglądać w galerii wykonała młodzież z Kółka Fotograficznego.Autorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.