II Mistrzostwa szkoły w wypychaniu sztangi leżąc
Ogldaj nasze filmy
na kanele youtube.

youtube.com

W marcu 2010 r odbyły się już drugie Mistrzostwa Szkoły w wypychaniu sztangi leżąc. Tym razem zawody odbyły się w następujących kategoriach wagowych:  do 65 kg. , do 75 kg. , do 85 kg. , pow. 85 kg.  Niestety zawodników było  12 i wagowo wyszły tylko 2 grupy wagowe, do 75 kg i powyżej 85 kg. W cięższej kategorii zwyciężył Bojanowski Piotr z klasy 3 CZ z wynikiem  122,5 kg!!! Jest on zwycięzca ostatnich zawodów.  2 miejsce zajął Adriańczyk Karol z klasy 3 DZ i Szczechowicz Przemek z klasy 3 LP D z wynikiem 120 kg. 3 miejsce - Jasiński Krystian z klasy 3 CZ - 85 kg. W kategorii wagowej do 75 kg 1 miejsce zajął Dolatowski Maciej  z klasy 3 CZ w wynikiem 115 kg. 2 miejsce - Koralewski Mateusz z klasy 1 TS A z wynikiem 105 kg. A 3 miejsce zajął Radowski Arek który wypchnął zaledwie 65 kg ale trzeba dodać, że był on najlżejszym zawodnikiem zawodów.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i zapraszamy na zawody już w przyszłym roku szkolnym.Autorami witryny ZSS s: Robert Feter, Zbigniew Wasielak, Monika Lamka - Czerwiska
Dzikujemy Dyrekcji oraz koleankom i kolegom za przekazywane materiay.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjcia na stronie www.zss.q4.pl s wasnoci osb na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody wacicieli jest niedozwolone.