Wycieczka do Torunia

19 lutego 2020 r. uczniowie klasy 1TiC uczestniczyli w wycieczce do Torunia.
Pierwszy etap wyjazdu związany był z udziałem w Pokazach Fizycznych organizowanych przez Instytut Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UMK w Toruniu. Tematem pokazów w dniu urodzin Mikołaja Kopernika było "Lądowanie na Księżycu: ogniwa paliwowe i inne wynalazki". Młodzież miała okazję poszerzyć swą wiedzę o wyprawach na Księżyc, rakietach, warunkach panujących na Księżycu, ogniwach paliwowych i wielu innych wynalazkach.
Kolejna część wyjazdu to pobyt w planetarium i oglądanie filmu pt. "Ziemia - planeta Kopernika".
Program wycieczki obejmował także aktywne zwiedzanie toruńskiej starówki, podczas którego uczniowie wcielili się w przewodników prezentujących wszystkim ciekawostki na temat odwiedzanych miejsc.
Opiekunowie: Małgorzata Mechuła i Małgorzata Grzybowska.

3.jpg12.jpg9.jpg17.jpg4.jpg7.jpg20.jpg5.jpg11.jpg1.jpg