Strona główna

Galeria zdjęć
z przebiegu
DNI OTWARTYCH w ZSS! >>

W dniu 12 marca 2003r. w Zespole Szkół Samochodowych
odbyły się DRZWI  OTWARTE.

Zainteresowanie było ogromne! Szkołę odwiedziło około 4 tysiące gimnazjalistów z Włocławka oraz z licznych miejscowości byłego naszego województwa.Zaprezentowaliśmy Samochodówkę w zwykły roboczy dzień podczas zajęć szkolnych i warsztatowych.
Zwiedzający zachwycali się pięknymi pomieszczeniami i ich wyposażeniem. Oglądali pracownie specjalistyczne, wystawę prac dyplomowych, występy zespołów artystycznych oraz film o szkole. W czytelni i pracowniach komputerowych surfowali w Internecie oraz zapoznawali się z programem multimedialnym z nauki jazdy. Atrakcją były skutery wypożyczone z autoryzowanego salonu MOTORBIKE oraz samochody osobowe z renomowanych salonów samochodowych TOYOTA, OPEL, RENAULT, SKODA.
Najwięcej chętnych było do odbycia próbnej jazdy szkolnymi samochodami szkoleniowymi.
Gimnazjaliści otrzymali wyczerpujące informacje na temat nauki w naszej szkole. Ponadto rozdawane były ulotki i broszury informacyjne, folder i okolicznościowa gazetka szkolna.
Wiele osób pobrało podania o przyjęcie do szkoły a zainteresowani nauką w technikum i szkole zawodowej otrzymali skierowania na specjalistyczne badania lekarskie.

 
 sala lakcyjna
 pracownia komputerowa
siłownia
świetlica
czytelnia
warsztaty

Największe zainteresowanie wzbudziły:

-    wystawa prac dyplomowych kierunku samochodowego i odzieżowego;

-    pracownie komputerowe gdzie zwiedzający chętnie przeglądali informacje w Internecie i zapoznawali się z programem multimedialnym przygotowującym do egzaminu a prawo jazdy;

-    odbywały się lekcje otwarte  z różnych przedmiotów

Największą atrakcją była jazda próbna samochodem na placu manewrowym oraz wystawa wspaniałych motocykli.


Zachwycały uczniów  także: 

-      wysoki standard pomieszczeń szkolnych oraz doskonałe wyposażenie pracowni specjalistycznych w warsztatach szkolnych i występy szkolnych zespołów artystycznych.

Gimnazjaliści otrzymali pełną informację o nauce w Zespole Szkół Samochodowych, a także:

-      foldery

-      ulotki

-      druki podań o przyjęcie do szkoły

-      skierowania na badania stwierdzające przydatność do zawodu.

Organizatorzy tegorocznych DRZWI OTWARTYCH w "Samochodówce" wyrażają ogromne zadowolenie z tak dużego zainteresowania naszą szkołą. Liczba odwiedzających przerosła nasze najśmielsze oczekiwania.

Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli do nas przybyć.

Galeria zdjęć z przebiegu DNI OTWARTYCH w ZSS! >>

POWRÓT